IELTS Bridge
Pass the IELTS bridge with us and let your beautiful dreams come true

پل آیلتس

با ما تا موفقیت در آیلتس

صفحه اصلی      تدریس آنلاین      تصحیح رایتینگ      آموزش نکات     بانک سوالات      تماس با ما

 

 

IELTS Speaking


IELTS Writing


IELTS Listening


IELTS Reading


Vocabulary


Grammar


Test Samples


PTE آزمون  NEW


مشاور شما


 

Download Skype:
 

کلاس های آنلاین از طریق برنامه اسکایپ برگزار میشوند. آزمون PTE
قابل توجه مهاجرین به استرالیا
آزمون PTE


 


نحوه تشکیل کلاسها:

کلاسها به صورت انفرادی در اسکایپ تشکیل میشود.

برنامه زمانی و طول کلاسها:
طول کلاس حدود یک ساعت میباشد.

افزایش طول کلاس به صورت توافقی بین استاد و زبان آموز امکان پذیر است.

زمان کلاس با توافق بین استاد و زبان اموز تعین میشود. ساعت کلاسها از 9 صبح تا 8 شب قابل انتخاب است. این بازه زمانی طولانی این فرصت را به زبان آموز داده تا بتواند مناسبترین ساعت هماهنگ با برنامه خود را انتخاب کند.

برای جلوگیری از بروز مشکل پس از خریداری دوره اسپیکینگ از طریق ایمیل میتوانید ساعت کلاس خود را با استاد هماهنگ نمایید. ساعت کلاس به گونه ای خواهد بود که هم زبان آموز و هم استاد با آن منطبق باشند. ساعت تشکیل کلاس به هیچ وجه به زبان آموزان تحمیل نخواهد شد.


کدامیک از مهارتها:

کلاسها برای تمام مهارتها مفید خواهد. اما دو مهارت ویژه که بهترین بازدهی را در کلاسهای آنلاین دارند اسپیکینگ و رایتینگ هستند. تمامی نکات ضروری برای هر دو اسکیل یا مهارت اسپیکینگ و رایتینگ توسط استاد در کلاس درس داده میشوند.

از آنجایی که شرایط تمرین اسپیکینگ (Speaking) نیاز به استاد یا کسی دارد که از مهارت بالای اسپیکینگ برخوردار باشد، اکثر زبان آموزان در این مهارت با مشکل مواجهند. در کلاسهای آنلاین استاد با شما صحبت کرده (معمولا 15 دقیقه از اولین جلسه به عنوان تعیین سطح و ارزیابی زبان آموز استفاده می شود) و سپس بر اساس سطح شما برای کلاس برنامه ریزی می شود.

به عنوان مثال اگر زبان آموزی نیاز به دوره پیش آیلتس داشته باشد استاد برنامه ریزی فردی و هدفمند همراه با منابع کمکی برای نمره مورد نیاز را ارائه میکند. همچنین برای کسی که نیاز به افزایش نمره داشته باشد و برای مثال بخواهد از نمره 6 به 7 برسد، برنامه ریزی هدفمند فردی و در جهت رسیدن به نمره مطلوب انجام خواهد شد.

در مورد رایتینگ: بررسی اشکالات رایتینگ شما و آموزش رایتینگ نویسی، نحوه استفاده از گرامر، لغات و...


ریدینگ و لیسنینگ چه طور؟

دو مهارت لیسنینگ و ریدینگ مهارتی هستند که نیاز کمتری به استاد دارند و زبان آموز میتواند به صورت خودآموز این مهارتها را تمرین کند. ولی از آنجاییکه انتخاب منابع درست و در مسیر صحیح تمرین کردن بسیار با اهمیت است، زبان آموزان میتوانند از استاد در این زمینه ها مشاوره گرفته و بر اساس نیاز برای تدریس نکات و میانبرها کلاسهای کوتاه مدت داشته باشند.

شهریه کلاسها:

کلاس اسپیکینگ (برگزاری مصاحبه آزمایشی، آموزش قدم به قدم بخش اول، دوم و سوم، آموزش لغات و گرامر متناسب با هر بخش به صورت کاملا حرفه ای) رایتینگ (بررسی اشکالات رایتینگ شما و آموزش رایتینگ نویسی، نحوه استفاده گرامر و لغات و...) برای هزینه کلاسها به جداول زیر مراجعه فرمایید.


کلاسهای اسپیکینگ آنلاین

در کلاسهای اسپیکینگ (Speaking) شما میتوانید به طور مستقیم با استاد قسمتهای اول، دوم و سوم اسپیکینگ آیلتس را تمرین کنید و نیز مصاحبه آزمایشی داشته باشید. همه نکات و مهارتهای اسپیکینگ مورد نیاز آزمون آیلتس به شما تدریس میشود. بعضی از زبان آموزان علی رغم اینکه سطح قابل قبولی در اسپیکینگ دارند اما در آزمون آیلتس عملکرد خوبی ندارند. علت اصلی این است که بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس در چارچوب موردنظر این آزمون صحبت نمیکنند.

استاد میهن دوست به شما کمک میکند تا نقاط ضعفتان را که مانع گرفتن نمره مطلوب میشود بشناسید و با صبر و استمرار تمام آنها را برطرف کنید. جزوات، نمونه ها و منابع لغت و گرامر تماما توسط استاد در اختیار شما قرار میگیرد. اشکالات گرامری و لغات شما گرفته شده و لغات و گرامر درست برای شما بصورت کاملا حرفه ای توضیح داده میشود. پس از چند جلسه از شما آزمون آزمایشی گرفته شده تا با نمره تخمینی خود از سطح جدید خود آگاه شوید. با کلاس مستمر نمره شما در یک ماه تا 2 نمره قابل تغییر است.

در حال حاضر تمامی کلاسهای اسپیکینگ توسط «مهندس مهتاب میهن دوست» برگزار میشوند.


برای کلاس اسپیکینگ آنلاین شما باید به نرم افزار اسکایپ دسترسی داشته باشید. پس از خرید دوره اسپیکینگ با شما تماس گرفته میشود تا در مورد زمان کلاس هماهنگیهای لازم انجام شود.
 

پکیج 1

پکیج 2

پکیج 3

1 جلسه

5 جلسه

10 جلسه


75,000 تومان

 

375,000
360,
000 تومان

 

750,000
695,000 تومان

 

*شهریه های پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

- آیا امکان تغییر دوره رایتینگ به اسپیکینگ و برعکس وجود دارد؟
بله، میتوانید از طریق ایمیل با استاد هماهنگ کنید.

 


قوانین کنسلی کلاسها

در پک 1 و 2 (یک و پنج جلسه) امکان کنسلی به هیچ وجه وجود ندارد و در صورت کنسل کردن، آن جلسه جزو جلسات برگزار شده محسوب می گردد.

در پک 3 (ده جلسه) تنها یک جلسه امکان کنسلی وجود دارد و در بقیه موارد کنسل کردن کلاس، آن جلسه جزو جلسات برگزار شده محسوب می گردد.

 

 

 
 

 

Home  |  Consulting  |  Contact  |  Links  |  Test Samples

ZabanAmoozan.com © 2018. All Rights Reserved