فروشگاه محصولات آموزش زبان انگلیسیwww.zabanamoozan.com

زبان آموزان

سایت علاقمندان به زبان انگلیسی

 

 

آموزش زبان انگلیسی ویژه موبایلآموزش زبان انگلیسی ویژه موبایل
1 عدد دی وی دی، 6500 توماناین مجموعه خود شامل پنج مجموعه به شرح زیر است:


 آموزش مکالمه انگلیسی نصرت (1 و 2)

اين بسته آموزشی که در ابتدا توسط پروفسور پیمسلر (Pimsleur) ابداع شده بود، توسط موسسه نصرت به فارسی برگردانده شده و جزو متدهای موفق در زمینه آموزش مکالمه انگلیسی به شمار می‌رود.

اين مجموعه شامل 90 درس 30 دقيقه‌ای است و شما بايد هر روز به يک درس آن گوش دهيد. در اين متد شما نيازي به صرف وقت بسیار نداريد، بلکه تنها بايد به طور مرتب و روزانه از اين مجموعه استفاده کنيد. روش کار بدين نحو است که در هر درس ابتدا مکالمه‌ای با لهجه‌ آمريکایی پخش می‌شود و به دنبال آن گوينده‌ای به زبان فارسی جزء به جزء عبارات و کلمات مورد استفاده در مکالمه را (از جهت معنی و تلفظ) براي زبان‌آموزان توضيح می‌دهد.

در این مجموعه وقفه کوتاهی بين کلمات و عبارات وجود دارد. شما می توانید از اين فرصت استفاده کنید و آنها را تکرار نماييد. تحقيقات نشان مي‌دهد که براي صحبت کردن يک زبان جديد حدود سه ماه تمرين روزانه (به مدت 15 تا 20 دقيقه) مورد نياز است تا عضلات دهان (براي آن زبان خاص) تقويت شوند (منبع: esl-pro.com). بدين ترتيب انتظار می رود پس از پايان اين دوره 3 ماهه، هر دو مهارت «شنیداری» و «گفتاری» خود را بنحو قابل ملاحظه‌ای تقويت نمایید.

نصرت 2 نیز کماکان همان ویژگی‌های نسخه اولیه خود را حفظ کرده است و به علاقمندان به فراگیری سریع مکالمه انگلیسی توصیه می‌شود.

 به همراه  تقویت حافظه نصرت


 
انگلیسی در خواب

مجموعه درس های صوتی که به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام خواب مغز را فعال نگه می دارند. روش کار به این صورت است که صدا بطور متناوب از سمت راست و چپ پخش میشود که این باعث فعال ماندن مغز در هنگام خواب میشود. این روش فقط در صورت پخش از طریق هدفون یا هدست موثر است و نباید از دیگر پخش کننده ها مانند اسپیکر استفاده کرد.


 
منابع شنیداری

شامل مجموعه بی نظیری از مکالمات روزمره، مانند ملاقاتهای دوستانه و کاری، گرفتن تاکسی، رزرو هتل، خرید از فروشگاه، سفارش غذا در رستوران و... در غالب مجموعه های زیر:

Dialogues English in 20 minutes A Day Expanding Tactics For ListeningInstant Immersion English as a second Language (ESL) Grammar Smart

 دیکشنریهای ویژه موبایل

 

 

 

 

 

رهگیری مرسولات پستی

شماره حسابهای ما

 


محصولات آموزش زبان انگلیسی دیجی کالا

محبوب ترین محصولات

پرفروش ترین محصولات

جدیدترین محصولات

ارزان ترین محصولات

 


به شبکههای اجتماعی ما بپیوندید تا از تازهها، تخفیفها و پیشنهادهای ویژه باخبر شوید:

   

 


شماره تماس

Tel: 021-77147795

Mobile: 09128156452

 

 جستجو در سايت   |   ديکشنری آنلاين   لينک به ما   |   اخبار آموزشی   |   درباره ما   |   همکاری با ما   |   پیوندها

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذکر منبع و درج لینک به سايت مجاز است.